Borsa İstanbul’da son bir ayda en fazla değer kazanan hisselerden biri olan BAYRK, %211’lik bir artışla yatırımcılarını sevindirdi.

bayrk-hisse-ralli

Borsada Alarm Zilleri Çalıyor: Haftanın Yıldızları ve Dibi Görenler! Borsada Alarm Zilleri Çalıyor: Haftanın Yıldızları ve Dibi Görenler!

Bayrak Taban Sanayi hisseleri, 14 Aralık 2023’te 7,51 TL’den işlem görürken, kısa sürede yükselişe geçti ve bugün de devam ediyor.

BAYRK Hisseleri Hakkında Açıklama Geldi

Şirket, hisselerindeki olağan dışı fiyat hareketleri hakkında Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) aracılığıyla bir açıklama yaptı.

"Borsa İstanbul tarafından 12.01.2024 tarih ve E-18454353-100.06-22951 sayılı gönderilen yazıda, Şirketimiz payları üzerinde gerçekleşen olağandışı fiyat ve miktar hareketine ilişkin olarak Sermaye Piyasası Kurulu'nun Özel Durumlar Tebliği'ne göre kamuya açıklanmamış özel bir durumun olup olmadığı hususunda, Şirketimiz tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda açıklama yapılması talep edilmiştir.

Şirketimiz payları üzerinde gerçekleşen olağandışı fiyat ve/veya miktar hareketine ilişkin olarak, mevcut durum itibariyle Sermaye Piyasası Kurulu'nun II-15.1 sayılı Özel Durumlar Tebliği kapsamında, Şirketimiz tarafından kamuya açıklanmamış özel bir durum bulunmamaktadır."

BAYRK Yüzde 237,15 Yükseldi

Bayrak Taban Sanayi’nin payları, son bir ayda yüzde 200'ün üzerinde bir artış gösterdi.

BAYRK hisseleri 12 Ocak günü tavan fiyat olan 25,46'yı görse de kısa süre içinde yüzde 1'lik bir değer kaybıyla 25,32 TL'ye geriledi.

2024'ün ikinci haftasının kapanışını 25,32 TL fiyattan yüzde 8,95 yükselişle kapatan BAYRK, yatırımcılarını sevindirmeye devam ediyor.

Şirket hisseleri aylık, haftalık ve günlük bazda sırasıyla; yüzde 211,06, yüzde 56,49, yüzde 8,95 yükseldi.

bayrk-hisse-son-durum

Borsada En Çok Yükselen Hisseler

Borsa İstanbul’da en çok yükselen hisseler listesinde zirveyi MARKA payı alırken, PAPIL, KBORU, AYCES, EKOS, BEGYO, IDEAS, DOGUB ve VRGYO payları da listenin üst sıralarında yer aldı.

Yasal Uyarı

Yatırım tavsiyesi değildir. İçeriğin tamamı halka açık verilerden derlenmiştir.