2 gün önce HALKA ARZ

Yeni halka arz olarak borsada işlem görmeye başlayan ALTNY ve KOCMT şirketlerinin risk değerlendirmelerini bu yazımızda yazdık.

1 ay önce BORSA

Kuzey Boru A.Ş. (KBORU) şirketi yüzde 5 düşüşün ardından milyonluk iş anlaşması ile yatırımcısını sevindirmeye başlamış durumda.

2 ay önce BORSA

BMS Birleşik Metal Sanayi ve Ticaret A.Ş. (BMSTL) şirketi yapmış olduğu iş anlaşması sonrasında hisseler tavan olmaya devam ediyor.

2 ay önce HALKA ARZ

Teknoloji şirketi Odine Solutions Teknoloji'nin halka arz başvurusu SPK tarafından onaylandı, şirketin halka arz detaylarını sizlere derledik.

2 ay önce BORSA

Borsa İstanbul'da BIST100 uzun bir sürenin ardından ilk defa haftalık bazda değer kaybı yaşadı. Endeksin düştüğü haftada pozitif ayrışan hisseleri derledik.

2 ay önce BORSA

Borsa İstanbul'da işlem gören ilaç şirketi SELEC finansal raporlarını açıkladı, hemen ardından hisse senetleri sert düşüşe geçti.

2 ay önce BORSA

Doğu Aras Enerji Yatırımları A.Ş. (ARASE) şirketi dev anlaşmaya imzayı attı. Şirketin yapmış olduğu anlaşmanın bedeli tamı tamına 1.080.000.000,-TL olarak duyuruldu.

2 ay önce HALKA ARZ

Borsada halka arz furyası tekrardan başladı. Bu ilgi sonrası yatırımcı sayısı 8 milyona yaklaştı, bu yüzden hissedarlar endeksin yönünü merak ediyorlar.

2 ay önce HALKA ARZ

Artemis Halı A.Ş. (ARTMS) halka arzının onaylı izahnamesi yayımlandı. ARTMS halka arz kaç lot verir? ARTMS halka arz hangi bankalarda var?

2 ay önce BORSA

Bankacılık, finans, sigortacılık gibi sektörlerde yazılım projeleri yürüten VBT Yazılım (VBTYZ) bedelsiz sonrası tavan serisine başladı.