CW ENERJİ MÜHENDİSLİK TİCARET VE SANAYİ A.Ş. (CWENE) bugün Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda bir anlaşma bildirimi yayınladı. 2 Milyon Dolar tutarında olan anlaşma sonrasında hissede artış gerçekleşti. 

Geçtiğimiz hafta başından itibaren art arda anlaşmalar ile yatırımcısını mutlu eden enerji firması, yapmış olduğu iş anlaşmaları sonrasında pozitif görünüme geçti.

Enerji Şirketi Yatırımlarına Devam Ediyor! 1 Milyar Liralık Dev Anlaşma Enerji Şirketi Yatırımlarına Devam Ediyor! 1 Milyar Liralık Dev Anlaşma

KDV hariç tam 1.999.999 Dolar'a sözleşme imzalayan CWENE, borsada en çok ivme kazanan şirketler arasına girmeye hazırlanıyor. Yapılan iş anlaşmasının detaylarını da KAP aracılığıyla yatırımcısına duyuran enerji şirketi, Denizli ilindeki GES projesinin hizmete girdiğini de belirtti.

KAP Açıklaması

Şirket tarafından yapılan KAP açıklamasında,

"Şirketimiz ile yurt içerisinde yerleşik bir müşterimiz arasında imzalanan 06.03.2023 Tarihli ve KDV hariç 1.999.999,00 USD (BirMilyonDokuzYüzDoksanDokuzBinDokuzYüzDoksanDokuzAmerikanDoları) toplam bedelli sözleşme kapsamında, Denizli ilinde yer alan çatı tipi güneş enerjisi santrali projesinin ilgili resmi kurum tarafından kabulü yapılarak devreye alınmıştır ve santral elektrik üretimine başlamıştır." denildi.