Enerji şirketi Europower Enerji (EUPWR), yeni aldığı siparişin detaylarını Kamuyu Aydınlatma Platformunda (KAP) duyurdu.

eupwr-kap-aciklamasi

EUPWR tarafından yapılan KAP açıklamasında, yerli bir trafo merkezi müteahhitlik firmasından, TEİAŞ'a yapılacak trafo merkezlerinde kullanılmak üzere yüksek gerilim kesici ve metalclad kapsamı için siparişi alındığı açıklandı.

EUPWR 1,2 Milyon Euro Ödeme Alacak

Enerji şirketi, yüksek gerilim kesici ve metalclad için imzalanan satış sözleşmesi kapsamında KDV hariç 1.280.000 Euro tutarında ödeme alacak.

Sözleşmenin TCMB güncel kuru ile değeri 42.163.200 TL olarak kayıtlara geçti.

Milyonluk Siparişler Yağmur Gibi! Telekomünikasyon Lideri Açıklamaya Devam Ediyor Milyonluk Siparişler Yağmur Gibi! Telekomünikasyon Lideri Açıklamaya Devam Ediyor

EUPWR KAP Açıklaması

EUPWR'ın satış sözleşmesine ilişkin yaptığı KAP açıklaması şu şekilde:

"Şirketimiz, yerli bir trafo merkezi müteahhitlik firmasından, TEİAŞ'a yapılacak trafo merkezlerinde kullanılmak üzere yüksek gerilim kesici ve metalclad kapsamı için sipariş almıştır. Siparişin toplam bedeli 1.280.000, -Euro+ KDV'dir. (Birmilyonikiyüzseksenbin, Euro+ KDV) (Güncel baz Euro /TL kuru ile siparişin toplam bedeli 42.163.200, -TL+ KDV'dir.)"

Yasal Uyarı

Yatırım tavsiyesi değildir. İçeriğin tamamı halka açık verilerden derlenmiştir.