1000 Yatırımlar Holding’in Kamuyu Aydınlatma Platformu’ndan (KAP) yaptığı açıklamada, iştiraki Bin Ulaşım ve Akıllı Şehir Teknolojileri Anonim Şirketi’nin, kayıtlı sermaye sistemi başvurusu kararı aldığı paylaşıldı.

binbin halka arz

Halka arz hazırlıklarının başladığı şirket, 2019 yılında kurulan BinBin mikromobilite alanında teknoloji üreten, ​çevreci ve pratik ulaşım çözümleri sunan  teknoloji şirketi olarak faaliyetlerini sürdürüyor.

Bor Şeker (BORSK) Halka Arzı Kaç Lot Verecek, BORSK Hangi Bankalarda Var? Bor Şeker (BORSK) Halka Arzı Kaç Lot Verecek, BORSK Hangi Bankalarda Var?

Bünyesinde 500’ü aşkın kişiye istihdam sağlayan BinBin, büyüyen şehirlerin ulaşım sorunlarına akılcı çözümler arayarak, gücünü yeniliğe olan merakından ve ​sürekli gelişime bağlılığından alıyor.

Kendi IoT Teknolojisini Üretiyor

BinBin'de yazılım çözümlerine ek olarak, donanım tasarımı ve üretimi de gerçekleştiriyoruz. Bunların başında da araçlarımızı uzaktan takip ve yönetmemizi sağlayan IoT cihazları geliyor. Sahada kazandığımız deneyimlere ve ihtiyaçların belirlenmesine müteakip ihtiyaçları karşılayan en kapsamlı donanımları üretip sahada kullanıyoruz.