Kboru Haberleri

kboru haberleri ve güncel kboru gelişmeleri, kboru ile ilgili tüm video, kboru fotoğrafları ve kboru haberleri Halka Arz - Halka Arz Haber sitemizde


BORSA

Kuzey Boru A.Ş. (KBORU) şirketi yüzde 5 düşüşün ardından milyonluk iş anlaşması ile yatırımcısını sevindirmeye başlamış durumda.

BORSA

2023'ün son halka arzlarından Kuzey Boru (KBORU), imzalanan dev sözleşme hakkındaki detayları duyurdu.

BORSA

Kuzey Boru A.Ş. (KBORU) şirketi gündemin en çok merak edilen ve konuşulan hisselerinden biri olmaya devam ediyor. 13 Kez tavan...

BORSA

Mühendislik şirketi CWENE, kısa süre önce halka arz edilen KBORU ile GES satış sözleşmesine imza attığını KAP'a bildirdi.

HALKA ARZ

2023'ün son halka arzlarından olan KBORU haftalardır tavan fiyattan işlem görüyor, halka arz sonrası yüzde 321,55 yükseldi!

BORSA

Borsanın gözde şirketleri arasına giren Kuzey Boru (KBORU) yaptığı KAP açıklamasında DSİ'nin bir başka ihalesinde daha birinci olduğunu vurguladı.

BORSA

2024'ün yıldız şirketi Kuzey Boru (KBORU) yeni sözleşmenin detaylarını KAP'ta kamuoyuna bildirdi.

BORSA

Aralık'ta halka arz edilen KBORU, tekrar tekrar tavan yapmaya devam ediyor. Gün içinde iki farklı ihracat anlaşması duyuran KBORU hisseleri...

BORSA

Borsanın yeni şirketlerinden Kuzey Boru (KBORU) iki ayrı satış sözleşmesi imzaladığını KAP'a bildirdi.

BORSA

Borsa İstanbul, yabancı yatırımcıların da gözdesi oldu. Halka arz edilen hisseler, yabancıların alım-satım faaliyetlerinde öne çıktı.

BORSA

Borsada halka arz rüzgarı kendini hissettirmeye başladı, KBORU hisseleri ihale alıp sözleşme imzaladıkça tavan yapıyor!

HALKA ARZ

Borsada son dönemde halka arz edilen şirketler arasında sayılan KBORU yeni bir ihalede birinci olduğunu duyurdu ve hisseler tavan yaptı.